MACXIZE Tomato to the max

De Macxize is een jointless grove tros tomaat met een sterk, open, generatief gewas type met een zeer goede kwaliteit door het hele groeiseizoen. Een absolute topper in het grof tros segment!

Topper in het grof tros segment

De Macxize is een jointless grove tros tomaat met een sterk, open, generatief gewas type met een zeer goede kwaliteit door het hele groeiseizoen. Een absolute topper in het grof tros segment!

KENMERKEN

  • 5 vruchten per tros
  • 150 – 170 gram
  • Vroege productie, hoge winterproductie
  • Hoge totaal productie
  • Sterke plant en gemakkelijk te telen
  • Sterke groene delen
  • Minder neusrot gevoelig
  • Stevige vrucht
  • Goede houdbaarheid
  • Regelmatige zetting
  • Goede Sinc-Source verhouding

RESISTENTIES

Interesse of vragen?

Neem contact op via met een van onze medewerkers of vul het contactformulier in.

Cees

Cees Kortekaas
Sales
Bel +31 6 5153 3891 of mail naar cees@axiaseeds.com

Rene

René Zwinkels
Sales
Bel +31 6 2880 5827 of mail naar rene@axiaseeds.com

Michel

Michel de Winter
Sales
Bel +31 6 5332 3190 of mail naar michel@axiaseeds.com

Roy

Roy Verbeek
Sales
Bel +31 6 5339 7436 of mail naar roy@axiaseeds.com

Marco

Marco van Hasenbroek
Sales
Bel +31 6 5140 2973 of mail naar marco@axiaseeds.com

Wim

Wim van Krieken
Product- and Export manager
Bel +31 6 1283 4890 of mail naar wim@axiaseeds.com

William

William van der Riet
Retail
Bel +31 6 8220 2731 of mail naar william@axiaseeds.com

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.