landen waar onze tomaten groeien
+
macxize tomaten groeien uit 1 zaadje
commerciële tomatenrassen
verschillende rassen in onze demo


INTERESSE OF VRAGEN?


Neem contact op met een van onze medewerkers of vul het contactformulier in.

Cees

Cees Kortekaas
Sales
Bel +31 6 5153 3891 of stuur een e-mail naar cees@axiaseeds.com
Netherlands USA Canada Mexico UK Austria Ireland

Rene

René Zwinkels
Sales
Bel +31 6 2880 5827 Of stuur een e-mail naar rene@axiaseeds.com
Netherlands Germany China France Slovakia Japan India SouthKorea Poland Tjechie

Michel

Michel de Winter
Sales
Bel +31 6 5332 3190 of stuur een e-mail naar michel@axiaseeds.com
Spain Maroc Portugal

Roy

Roy Verbeek
Sales
Bel +31 6 5339 7436 of stuur een e-mail naar roy@axiaseeds.com
Netherlands Iceland Norway Sweden Finland

Marco

Marco van Hasenbroek
Sales
Bel +31 6 5140 2973 of stuur een e-mail naar marco@axiaseeds.com
Belgium Germany Switserland Russia

Kasia

Kasia Kaczmarek
Sales
Bel +48 795 453 818 of stuur een e-mail naar kasia@axiaseeds.com
Poland

John Davis
Sales
Bel +1 805 235 9222 of stuur een e-mail naar jdavis@axiaseeds.com
USA Canada Mexico

Wim

Wim van Krieken
Product- and Export manager
Bel +31 6 1283 4890  of stuur een e-mail naar wim@axiaseeds.com

William

William van der Riet
Retail
Bel +31 6 8220 2731 of stuur een e-mail naar william@axiaseeds.com

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.