• Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
landen waar onze tomaten groeien
+
macxize tomaten groeien uit 1 zaadje
commerciële tomatenrassen
verschillende rassen in onze demo


INTERESSE OF VRAGEN?


Neem contact op met een van onze medewerkers of vul het contactformulier in.

Cees

Cees Kortekaas
Sales
Bel +31 6 5153 3891 of stuur een e-mail naar cees@axiaseeds.com
Netherlands USA Canada Mexico Austria

Rene

René Zwinkels
Sales
Bel +31 6 2880 5827 Of stuur een e-mail naar rene@axiaseeds.com
Netherlands Germany China France Slovakia Japan India SouthKorea Poland Tjechie

Michel

Michel de Winter
Sales
Bel +31 6 5332 3190 of stuur een e-mail naar michel@axiaseeds.com
Spain Maroc Portugal Flag Of Tunisia.svg

Marcel van Kester
Sales
Bel +31 6 4384 0734 of stuur een e-mail m.vankester@axiaseeds.com
Netherlands Iceland Norway Sweden Finland Ireland

Marco

Marco van Hasenbroek
Sales
Bel +31 6 5140 2973 of stuur een e-mail naar marco@axiaseeds.com
Belgium Germany Switserland Russia

Kasia

Kasia Kaczmarek
Sales
Bel +48 795 453 818 of stuur een e-mail naar kasia@axiaseeds.com
Poland

John Davis
Sales
Bel +1 805 235 9222 of stuur een e-mail naar jdavis@axiaseeds.com
USA Canada Mexico

Wim

Wim van Krieken
Product- and Export manager
Bel +31 6 1283 4890  of stuur een e-mail naar wim@axiaseeds.com

William

William van der Riet
Retail
Bel +31 6 8220 2731 of stuur een email naar william@axiaseeds.com

Michielvierkantjpg 2

Michiel van Mannekes
Sales Türkiye and MENA
Bel +1 805 235 9222 of email michiel@axiatohum.com.tr
Flag Of Turkey Flag Of Tunisia.svg Flag Of Algeria.svgFlag Of Saudi Arabia.svg Me Oman Flag Of The United Arab Emirates.svg Flag Of Qatar (3 2).svg Ca Flag Ca Flag Flag Lebanon Afghanistan Flag Ca Flag Ca Flag

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.